Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ производи за Пене Алла Карлофортина

Original price was: 376.00 ден.Current price is: 290.50 ден.

Со овој пакет производи можете да го подготвите рецепто„Пене Алла Карлофортина„.
Туна, песто, црни маслинки без семка и маслиново масло се состојки кои што ќе ве
инспирираат да подготвите разновидни специјалитети од италијанската кујна.
Погледнете ја нашата колекција на рецепти и пригответе вкусни јадења во овие
празнични денови.

Предлог рецепти:

БРЗИ ТЕСТЕНИНИ АЛА КАРЛОФОРТИНА

Нема на залиха

X