Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Мока Пот Pezzetti + Essse Ideale 250G

Original price was: 1,450.00 ден.Current price is: 1,190.00 ден.

Уживајте во традиционално италијанско Мока кафе.

Пакетот содржи:

1. Мока Пот Pezzetti
• Иноксен Мока апарат за подготовка на кафе изработен од нерѓосувачки челик. Гарантира хигиена и безбедност при контакт со храна, обезбедува одлични перформанси и долг животен век. Боја: Сребрена Капацитет: 2 кафиња

2. Essse Ideale 250 gr.
• ПОЛН ВКУС, ПОЛОВИНА КОФЕИН
Кафето што можете да го пиете повеќепати во текот на денот, дури и попладне и навечер, без да претерате со кофеин.

Нема на залиха

Бренд:
X