Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ГОТВИМЕ СО ФИЧО – Рижото со печурки Пакет Производи

Original price was: 844.00 ден.Current price is: 654.00 ден.

Пакет производи со кои ќе можете да подготвите Рижото со печурки по рецепт на Шефот Филип Поповски – “Готвиме со Фичо”.

Нема на залиха

X