Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ “ATTIBASSI” МЕЛЕНО КАФЕ

Original price was: 1,000.00 ден.Current price is: 900.00 ден.

Со оваа селекција на мелени кафиња од брендот ATTIBASS CAFFÈ ќе може да ги испробате сите
начини на припрема на мелено кафе: Еспресо, Мока, Филтер, Френч Прес и др.

Со овој пакет добивате 2 капучино ATTIBASSI шолји.

Пакетот содржи:
Attibassi Espresso Italiano 250g
Attibassi Espresso Italiano Филтер Кафе 250g
Attibassi Moka 1918 250g

На залиха

Количина:

Опис

X