Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Ориз Карнароли 1000g

360.00 ден

Оризот Карнароли е најдобар вид италијански ориз. Има долги и големи зрна,  содржи повеќе скроб и не може да се превари. Покремаст е од останатите видови ориз и е одличен за рижото.

Пакување: вакум 1000 гр

Нема на залиха

Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

1kg

Цена

100ден

X