Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Плод Од Капери Со Дршка 540g

590.00 ден

Плод од капери со посебна арома и карактеристичен вкус, конзервирани во вински оцет. Тој е полн со семиња и поради тоа дава многу интересна сензација кога се конзумира и создава апетит. Идеални за декорации, коктели, аперитиви.

Пакување: тегла 540 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

540g

Цена

100ден

X