Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Крема Од Артичоки 500g

515.00 ден

Крема направена од мелени и сецкани свежи артичоки со висок квалитет. Идеална за креација на рижото и тестенини, пици, сендвичи, фокача, брускети.

Пакување: тегла 500 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

500g

Цена

100ден

X