Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Инчуни Во Масло 680g

1,100.00 ден

Инчуни на филети, месести, исчистени и без коски. Идеални се за тестенини, пици, сосови и салати, а одлично одговараат и за брускети во комбинација со други состојки.

Пакување: тегла 680 гр

На залиха

Количина:
Категории , , ,
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

680g

Цена

100ден

X