Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Крема Со Црни Тартуфи 130g

214.00 ден

Сосот од тартуф, направен од црн летен тартуф и мелени печурки, е разноврсен производ и е добро прилагоден за подготовка на гурмански рецепти засновани на тартуф, како што се различни видови тестенини, рижото, брускети, пици, омлети, сендвичи, месо и риба.

Пакување: тегла 130 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D’Amico

Тежина

130g

Цена

100ден

X