Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Фантазија Од Печурки Ал Натурале 470g

270.00 ден

Различни видови печурки (култивирани „Agaricus bisporus“, „Pholiota nameko mutabilis“, „Volvariella volvacea“, „Pleurotus ostreatus“, „Lentinus edodes“) во оваа фантазија која ќе даде посебен карактер и изглед на секое јадење. Одлични за рижото, пица, тестенини, месо, пити и фокачи.

Пакување: тегла 470g

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

470g

Цена

100ден

X