Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Шафран 4 x 0,125 gr

220.00 ден

Шафранот е зачин кој се добива од прашниците на истоимениот цвет. Се користи како префинет зачин во подготовка на рижото, паеја, сосови.

Пакување: ќесички 4 дози х 0,125 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

4g

Цена

100ден

X