Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ производи за Њоки со Артичоки и Доматчиња

602.00 ден

Со овој пакет производи можете да го подготвите рецептот „Њоки со Артичоки и
Доматчиња„.
Њоки, артичоки, шери доматчиња и маслиново масло се состојки кои што ќе ве
инспирираат да подготвите разновидни специјалитети од италијанската кујна.
Погледнете ја нашата колекција на рецепти и пригответе вкусни јадења во овие
празнични денови.

Предлог рецепти:

ЊОКИ СО АРТИЧОКИ И ДОМАТЧИЊА

На залиха

240.00 ден
249.00 ден

На залиха

Количина:
X