Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Мока Пот + Attibassi Espresso Italiano 250g

Original price was: 1,050.00 ден.Current price is: 890.00 ден.

Уживајте во традиционално италијанско Мока кафе.

Пакетот содржи:

1. Мока Пот
• Алуминиумски Мока апарат за подготовка на кафе. Гарантира хигиена и безбедност при контакт со храна. Боја: Црвена Капацитет: 3 кафиња

2. Attibassi Espresso Italiano 250g

• Attibassi Espresso Italiano мелено кафе е мешавина која е совршена во секое време од денот. Постигнато со вешта комбинација на ретки зрна Робуста од Индија, Африка и Далечниот Исток и најдобрите зрна Арабика од висорамнините на Бразил, резултатот е кафе со богата арома и извонреден полн вкус.

Нема на залиха

Бренд:
X