Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse Decaffeinato | Еssse компатибилни | 50

1,000.00 ден

БЕСКОФЕИНСКО

Мешавина од Арабика и Робуста, бескофеински со цел да се потенцираат органолептичките карактеристики на ароматичност, киселост и постојаност. Нежен и сладок вкус.

Арома: 3/5
Тело: 2,5/5
Интензитет: 3/5
Киселост: 4/5
Печење: Светло

ESSSE SISTEMA ESPRESSO капсулите се компатибилни со АПАРАТ ЗА КАФЕ GIUGIARO DESIGN S.12

Пакување: 50 капсули

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Essse

Тежина

100g

Цена

100ден

X