Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Срца од артичоки 400g

251.00 ден

Артичоките се совршен додаток во многу рецепти, како што е пица, салата, тестенини и разни предјадења. Интересни се и полнетите артичоки, како и питата со артичоки.

Пакување: конзерва 400 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

400g

Цена

100ден

X