Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Сос Од Шери Домати 330g

190.00 ден

Готов сос направен од шери домати од Сицилија и маслиново масло. За да се вкуси целиот негов вкус и густа пулпа, доволно е само да се загрее за да се зачини паста, ориз, њоки, но и предјадења, чорби, печења, пици и брускети.!
ПОТЕКЛО: Сицилија
ПАКУВАЊЕ: Стакло 330 гр.

На залиха

Количина:
Бренд:
X