Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Бел Аспарагус 420g

351.00 ден

Овој зеленчук го снабдува организмот со магнезиум, бакар, фолна киселина и со витамин Е, со што се зајакнува срцето и крвотокот и го забавува стареењето на кожата и слабеењето на видот.

Белиот аспарагус во комбинација со зелен аспарагус, маслинки, сирење, јајца и зачини е одлична салата полна со различни вкусови. Се користи и како гарнир со месо, риба или во салата, рижото и тестенини.

Пакување: Конзерва 420g

Нема на залиха

Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

420g

Цена

100ден

X