Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Шери Доматчиња 800g

249.00 ден

Шери доматчиња со лушпа, чувани во сопствениот сок, со сладок вкус типичен за доматите. Се употребуваат во свежи јадења, како гарнир во главни јадења и во пици.

ПАКУВАЊЕ:  Конзерва 800 гр.

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

330g

Цена

100ден

X