Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Панакота 200g

227.00 ден

Панакота е еден од најпознатите италијански десерт. Брз и лесен за подготовка, овој микс во прав, ви овозможува да добиете нежен десерт за неколку минути, само треба да додадете 1 литар млеко и 1 литар слатка хопла за секое пакување.
Панакота е десерт кој може да се подготви во безброј варијанти со различни и нови вкусови, што е погодно за секоја сезона, благодарение на бесконечната разновидност на додатоци (на пример, карамела, топено чоколадо или свежо сезонско овошје); една од најчестите комбинации е со шумско овошје.

Од 1 пакување од 200 гр. може да се подготват околу 30 порции.

Нема на залиха

Бренд:
X