Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ производи за Тестенини со Артичоки, Сушени домати и Инчуни

Original price was: 1,034.00 ден.Current price is: 878.00 ден.

Со овој пакет производи можете да го подготвите рецептот „Тестенини со Артичоки,
Сушени домати и Инчуни„.
Артичоки Алла Романа, сушени домати, инчуни и маслиново масло се состојки кои што
ќе ве инспирираат да подготвите разновидни специјалитети од италијанската кујна.
Погледнете ја нашата колекција на рецепти и пригответе вкусни јадења во овие
празнични денови.

Предлог рецепти:

ТЕСТЕНИНИ СО АРТИЧОКИ, СУШЕНИ ДОМАТИ И ИНЧУНИ

400.00 ден
148.00 ден
228.00 ден

Нема на залиха

X