Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ производи за Њоки со 4 вида сирења и Тартуф

Original price was: 1,604.00 ден.Current price is: 1,363.00 ден.

Со овој пакет производи можете да го подготвите рецептот„Њоки со 4 вида сирења и
Тартуф„.
Њоки, крема со црни тартуфи, крема од 4 вида сирења и маслиново масло се состојки
кои што ќе ве инспирираат да подготвите разновидни специјалитети од италијанската
кујна.
Погледнете ја нашата колекција на рецепти и пригответе вкусни јадења во овие
празнични денови.

Предлог рецепти:

ЊОКИ СО 4 ВИДА СИРЕЊЕ И ТАРТУФ

На залиха

240.00 ден
980.00 ден
400.00 ден

Нема на залиха

X