Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Сушени Домати 280g

228.00 ден

Внимателно одбраните сушени домати, чувани во сончогледово масло, се одличен додаток во многу рецепти. Одлични се за мезе, како гарнир и на брускети. Даваат интересна нота во подготовка на различни сосови за тестенини, во подготовка на месо и зеленчук во тава, салати, пици, сендвичи.

Пакување: тегла 280 гр.

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

100g

Цена

100ден

X