Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Артичоки Алла Романа 280g

278.00 ден

Артичоки ала Романа во маслиново масло, или “артичоки на римски начин“, е типично италијанско јадење и претставува едно од најпознатите јадења во римска кујна. Во Рим се подготвува во секое домаќинство и се служи во сите ресторани во пролетно време.

Пакување: тегла 280g

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Тежина 280 кг
Бренд

D'Amico

Тежина

280g

Цена

100ден

X