Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ производи за Салата од Грав и Туна

Original price was: 758.00 ден.Current price is: 644.00 ден.

Со овој пакет производи можете да го подготвите рецептот „Салата од Грав и Туна„.
Црвен грав, зелени маслинки без семка, туна и маслиново масло се состојки кои што ќе
ве инспирираат да подготвите разновидни специјалитети од италијанската кујна.
Погледнете ја нашата колекција на рецепти и пригответе вкусни јадења во овие
празнични денови.

Предлог рецепти:

САЛАТА ОД ГРАВ СО ТУНА

Нема на залиха

X