Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ производи за Салата од Наут, Рукола и Туна

Original price was: 744.00 ден.Current price is: 632.00 ден.

Со овој пакет производи можете да го подготвите рецептот Салата од Наут, Рукола и
Туна.
Сицилијански наут, туна, црни маслинки без семка и маслиново масло се состојки кои
што ќе ве инспирираат да подготвите разновидни специјалитети од италијанската
кујна.
Погледнете ја нашата колекција на рецепти и пригответе вкусни јадења во овие
празнични денови.

Предлог рецепти:

САЛАТА ОД НАУТ, РУКОЛА И ТУНА

Нема на залиха

X