Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ производи за Аранчини

Original price was: 1,150.00 ден.Current price is: 977.00 ден.

Со овој пакет производи можете да го подготвите рецептот „Аранчини„.
Доматно пире, ориз Арборио, шафран и маслиново масло се состојки кои што ќе ве
инспирираат да подготвите најразновидни специјалитети од италијанската кујна.
Погледнете ја нашата колекција на рецепти и пригответе вкусни јадења во овие
празнични денови.

Предлог рецепти:

АРАНЧИНИ

165.00 ден
360.00 ден
220.00 ден
400.00 ден

Нема на залиха

X