Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Сицилијански Наут 400g

109.00 ден

Овој наут со потекло од Сицилија е идеален извор на протеини и главна состојка по подготовка на необични и нови јадења како хумус, фалафел, веге бургери и салати.

Пакување: Конзерва 400g

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D’AMICO

Тежина

400g

Цена

100ден

X