Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ “ATTIBASSI ESPRESSO ITALIANO SENSATION” NESPRESSO Компатибилни Капсули

Original price was: 1,800.00 ден.Current price is: 1,620.00 ден.

За љубителите на Attibassi, пакет со 3 различни типови капсули со најпознатите кафе мешавини на
овој бренд. Дегустацијата на ова кафе ќе ве прошета низ улиците на Болоња и зирнете низ
историските ботеги на овој град каде што гордо се служи Attibassi повеќе од 100 години.

Со пакетот следуваат гратис 2 шолји еспресо Attibassi
Број на кафе капсули во пакетот: 90

Пакетот содржи:
3 x Attibassi Arabica | Nespresso компатибилни | 10
3 x Attibassi Classico | Nespresso компатибилни | 10
3 x Attibassi Intenso | Nespresso компатибилни | 10

На залиха

Количина:
X