Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ производи за Салата од Киноа со Песто, Сушени домати и Маслинки

Original price was: 973.00 ден.Current price is: 827.00 ден.

Со овој пакет производи можете да го подготвите рецеп„Салата од Киноа со Песто,
Сушени домати и Маслинки„.
Киноа, песто, сушени домати, црни маслинки без семка и маслиново масло се состојки
кои што ќе ве инспирираат да подготвите разновидни специјалитети од италијанската
кујна.
Погледнете ја нашата колекција на рецепти и пригответе вкусни јадења во овие
празнични денови.

Предлог рецепти:

МЕДИТЕРАНСКА КИНОА СО ПЕСТО, СУШЕНИ ДОМАТИ И МАСЛИНКИ

117.00 ден
228.00 ден
141.00 ден
400.00 ден

Нема на залиха

X