Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Црвен Грав “Red Kidney” 400g

109.00 ден

Црвениот грав е со сладок вкус и нежна, а сепак цврста конзистентност. Веќе варен и подготвен за јадење. Тоа е лесно сварлива храна и содржи многу влакна, протеини и минерали. Одличен како гарнир со риба, школки или бело месо. Идеален како додаток на салати, супи и кремови супи.

Пакување: Конзерва 400g

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

400g

Цена

100ден

X