Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Зелени Маслинки Без Семка 290g

107.00 ден

Зелените маслинки без семка се многу лесни и едноставни за употреба. Одлично се вклопуваат во салати, брускети, пица, тестенини, бурито, врап, ладни сендвичи, мезе, аперитиви.

Пакување: тегла 290гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

290g

Цена

100ден

X