Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse Selezione Classica 1kg

1,550.00 ден

Квалификувана мешавина за сертифицирано италијанскo еспресо.

Мешавина од добро избрани и внимателно дозирани зрна Арабика и Робуста, за нежно, перфектно избалансирано еспресо со софистициран, заокружен вкус, со интензивна арома и рафиниран чоколаткаст “aftertaste”.

Состав: 70% Арабика / 30% Робуста

Пакување: 1кг

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Essse

Тежина

1kg

Цена

100ден

X