Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse Ideale 250g

380.00 ден

ПОЛН ВКУС, ПОЛОВИНА КОФЕИН

Кафето што можете да го пиете повеќепати во текот на денот, дури и попладне и навечер, без да претерате со кофеин.

За мока и машини за еспресо.

 

Пакување: Лименка 250 гр.

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Essse

Тежина

250g

Цена

100ден

X