Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Подари ваучер и добиј попуст од 15% Ваучер во износ од. 500 денари.

500.00 ден

Со купување на овој ваучер ќе добиете еднократен попуст од 15% на Вашата следна нарачка.

Ваучерот може да се искористи еднократно и е валиден до 31.12.2021 година.

Eatalian ќе испрати мејл со ваучерот до примачот на подарокот во кој ќе се наведе името на дарителот и честитка за среќни празници. Копија од мејлот ќе биде испратена и до Вас.

При избор на ваучерот во полето “Пoрака” напишете ја пораката која што сакате да биде испратена до примателот на Ваучерот (опционално) и наведете ги следниве информации:
1.Датум и час на испраќање на ваучерот на примателот

Според вашите информации ние ќе го испратиме мејлот кој ќе го содржи Ваучерот и Вашата порака на датумот и во времето кое го имате избрано Вие.

Количина:
SKU: Не е достапно Категории ,
X