Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

ПАКЕТ производи за Рижото со Шкампи и Аспарагус

1,120.00 ден

Со овој пакет производи можете да го подготвите рецептот „Рижото со Шкампи и
Аспарагус„.
Зелен аспарагус, ориз Карнароли, шафран и маслиново масло се состојки кои што ќе ве
инспирираат да подготвите разновидни специјалитети од италијанската кујна.
Погледнете ја нашата колекција на рецепти и пригответе вкусни јадења во овие
празнични денови.

Предлог рецепти:

РИЖОТО СО ШКАМПИ И АСПАРАГУС

299.00 ден
330.00 ден
196.00 ден
485.00 ден

На залиха

Количина: