Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ производи за Пица со Песто од Артичоки, Моцарела и Сушени домати

Original price was: 374.00 ден.Current price is: 258.00 ден.

Со овој пакет производи можете да го подготвите рецептот „Пица со Песто од
Артичоки, Моцарела и Сушени домати„.
Песто од артичоки, сушени домати и маслиново масло се состојки кои што ќе ве
инспирираат да подготвите разновидни специјалитети од италијанската кујна.
Погледнете ја нашата колекција на рецепти и пригответе вкусни јадења во овие
празнични денови.

Предлог рецепти:

ПИЦА СО ПЕСТО ОД АРТИЧОКИ, МОЦАРЕЛА И СУШЕНИ ДОМАТИ

146.00 ден
228.00 ден

На залиха

Количина:
X