Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ производи за Мини Чизкејк од Рикота со Полусушени домати

Original price was: 721.00 ден.Current price is: 612.00 ден.

Со овој пакет производи можете да го подготвите рецептот „Мини Чизкејк од Рикота со Полусушени домати „.

Капери во сол, сушени домати и маслиново масло се состојки кои што ќе ве
инспирираат да подготвите разновидни специјалитети од италијанската кујна.

Погледнете ја нашата колекција на рецепти и пригответе вкусни јадења во овие
празнични денови.

Предлог рецепти:

МИНИ ЧИЗКЕЈК ОД РИКОТА СО ПОЛУСУШЕНИ ДОМАТИ

104.00 ден
228.00 ден
400.00 ден

Нема на залиха

X