Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ “NERO NOBILE” МЕЛЕНО КАФЕ

Original price was: 600.00 ден.Current price is: 540.00 ден.

Со оваа селекција на мелени кафиња од брендот NERO NOBILE ќе може да ги испробате сите начини
на припрема на мелено кафе: Еспресо, Мока, Филтер, Френч Прес и др.

Пакетот содржи:
Nero Nobile Arabica 250 gr.
Nero Nobile Qualita Oro 250 gr.

Нема на залиха

X