Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ производи за Полнети тиквички со Туна и Капери

Original price was: 869.00 ден.Current price is: 738.00 ден.

Со овој пакет производи можете да го подготвите рецептот „Полнети тиквички со Туна
и Капери„.
Туна, инчуни, капери во сол, црни маслинки без семка и маслиново масло се состојки
кои што ќе ве инспирираат да подготвите разновидни специјалитети од италијанската
кујна.
Погледнете ја нашата колекција на рецепти и пригответе вкусни јадења во овие
празнични денови.

Предлог рецепти:

ПОЛНЕТИ ТИКВИЧКИ СО ТУНА И КАПЕРИ

Нема на залиха

X