Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Доматно Пире 720ml

165.00 ден

Фрагрантно и благо, ова пире е направено со срцевината од созреани домати, обработени во првите 12 часа по бербата. Ова пире е идеално за сосови за паста, како база за пици, но и за месо и риба.

ПОТЕКЛО: ЕМИЛИЈА РОМАЊА

Пакување: Стакло 720 мл.

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

720ml

Цена

100ден

X