Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Ориз Арборио 1000g

360.00 ден

Оризот Арборио има големи долги зрна кои потекнуваат од Ламелина во Ломбардија. Идеален е за рижото, аранчини, ладни салати од ориз.

Пакување: вакум 1000 гр.

На залиха

Количина:
Бренд:
X