Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Зеленчуков Бујон (паста) 1kg

370.00 ден

Составен од  дехидриран зеленчук, сол и мононатриум глутамат. Литар бујон се подготвува со растворање 18-22 g во литар врела вода.

Пакување: пластична тегла 1000 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

1kg

Цена

100ден

X