Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Fondo Bruno 800g

1,164.00 ден

Кафеавиот Ру е дехидрирана база која се спрема за 1 минута и служи како база за многу рецепти: сосови, креми, меса, риби и слично. За подготовка, 100-120 грама од базата се раствораат во еден литар зовриена вода. Се користи и како зачин.

Пакување: пластична тегла 800 гр

Нема на залиха

Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

800g

Цена

100ден

X