Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Крема Од Фстаци 520g

1,443.00 ден

Произведена во срцето на Сицилија, остров познат по највкусните фстаци, оваа крема е емулзија од фстаци, сончогледово масло, сол и бел бибер. Може да се користи во различни подготовки: како сос за тестенини. пица, риба и месо, лиснати теста,но и како состојка за десерти.

Пакување: тегла 520 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

520g

Цена

100ден

X