Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Органски тестенини во форма на животни

81.00 ден

Органски произведените тестенини во форма на животни се одличен избор. Тие се интересни бидејќи се во најразлични форми кои ќе го направат ручекот интересно искуство. Најмалите ги обожуваат, а кај возрасните внесуваат забава во и онака брзиот начин на живот. Дозволете си да уживате во овие тестетенини произведени во бронзени калапи!

Грамажа: 250g

Нема на залиха

Бренд:
X