Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Доматна Пулпа 2500g

490.00 ден

Пулпата од домат е направена од италијански домат, одгледуван во регионот Емилија Ромања. Направена е од видот грапола (ит. Grappolo). Пулпата од домат може да се употребува за пици, тестенини и во сите рецепти каде што доматот е состојка.

Пакување: конзерва 4050 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

4050g

Цена

100ден

X