Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Органски тестенини од тврдо пченично брашно Пене Ригате

143.00 ден

Ригорозниот процес на производство на органските “пене ригате“ на Alce Nero, мешавина за која се користи изворска вода од Доломитите, со подготовка во бронзени калаипи, овозможува тестенини со непогрешлив вкус и одлична отпорност на готвење. Тие се идеални во комбинација со едноставни и оригинални сосови.

Грамажа: 500g

Нема на залиха

Бренд:
X