Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Песто Џеновезе 580g

350.00 ден

Направен со толчен босилок со масло, пармезан, индиски ореви и малку лук. Одлично оди со њоки, макарони, шпагети, пици, солени торти, ролати од месо, сендвичи и салати.
Пакување: тегла 580 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

580g

Цена

100ден

X