Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Мини Пиперчиња „Слатки капки„ / Црвени 780g

1,092.00 ден

Пиперчињата „СЛАТКИ КАПКИ“ се одличен декор, со карактеристичен слатко кисел вкус. Во една тегла има 400 парчиња. Не се лути, а може да се користат за во салати, брускети, пица, тестенини, месо и риба.

Пакување: тегла 780 гр

Нето тежина: 780 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

780g

Цена

100ден

X