Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Дупло Концентрирана Доматна Паста 2150g

920.00 ден

Двојниот концентрат од домат е направен од доматен сос, без лушпа и семки, кој приготвен на висока температура, ја губи водата и се концентрира. Кога се користи, се разредува со вода во размер 1:6. Со додавање сол, концентратот е одличен за сосови. Може да се додаде и во рагу за да го згусне или да се додаде на пулпа или пелати. Има преубава силна црвена боја.
Пакување: конзерва 2150 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

2150g

Цена

100ден

X